Angličtina pre deti Callanovou metódou

Kurzy pre deti

Anglická škola s.r.o. umožňuje okrem intenzívnych kurzov pre dospelých aj kurzy pre deti.

Tieto kurzy pre deti sú tiež vo forme Callanovej metódy, ktorá je veľmi účinnou metódou na učenie sa angličtiny rýchlo a efektívne. Je to priama a dynamická metóda, preto je veľmi vhodná pre deti, ktoré si určite obľúbia dynamickosť výučby našich lektorov a určite sa počas hodiny nebudú nudiť.

Anglický jazyk je veľmi dôležitý, čo si každý určite uvedomuje, a preto je dôležité začať s ním čo najskôr. Callanova metóda môže na deti pôsobiť ako angličtina hrou, aj kvôli našim prispôsobivým lektorom, ktorí sa snažia, aby angličtina pre deti prebiehala zaujímavo, hravo, ale zároveň efektívne a aby si deti z hodín čo najviac odniesli. Výhodou je, že učivo sa neustále opakuje, takže deti nie sú zaťažene tým, že by sa museli doma extrémne dlho pripravovať alebo si robiť ťažké domáce úlohy, pretože si veľa zapamätajú práve z hodín.

Denné letné tábory

Kurzy angličtiny pre deti sa u nás v škole ponúkajú pre rôzne vekové kategórie, v Bratislave, aj v Pezinku. Tak isto sa pre deti pripravujú aj detské letné tábory, ktorých hlavnou úlohou je deti zabaviť a naučiť ich formou zábavy po anglicky. Tieto detské letné tábory si deti určite obľúbia a zažijú veľa nezabudnuteľných zážitkov.