Firemná výučba anglického jazyka

Overenou Callanovu metódu súkromne vo Vašich priestoroch

Angličtina pre firmy

Ako zamestnávatelia alebo personálne oddelenie kladiete veľký dôraz na jazykové schopnosti Vašich pracovníkov. Bežne sa však stáva, že zamestnanec je síce profesionál vo svojom odbore, ale má jeden nedostatok: neovláda anglický jazyk.

Anglická škola® ponúka výučbu anglického jazyka overenou Callanovu metódu súkromne vo Vašich firemných priestoroch podľa individuálneho rozvrhu.

Callanovou metódou sa učíte angličtinu rýchlo a efektívne. Oboznámte sa so zásadami Callanovej metódy a pokynmi pre začiatočníkov.

Zaujala Vás naša ponuka?

Obavy z nového a neznámeho sú nám dobre známe. O kvalite a efektivite výučby Callanovou metódou v Anglickej škole® Vás prídeme radi presvedčiť osobne. Prezentácia, ktorá obsahuje ukážkovú hodinu a otestovanie Vašej úrovne, je nezáväzná a bezplatná.

Stručný audit znalosti angličtiny Vašich zamestnancov spolu s ponukou na výučbu dostanete hneď na mieste. Naša prezentácia trvá max. 1 hodinu. V prípade záujmu o prezentáciu alebo prípravu cenovej ponuky nás môžete kontaktovať kedykoľvek telefonicky alebo e-mailom.

Potrebujete preškoliť celé oddelenia pracovníkov?

Samozrejmosťou sú pre nás objemové zľavy  pri nákupe väčších počtov hodín. Naším spokojným firemným zákazníkom sa dlhodobo a komplexne  staráme o znalosť angličtiny ich pracovníkov, ponúkame individuálne programy a vernostné zľavy. Je angličtina Vašim firemným jazykom? Máte špecifické požiadavky na znalosť angličtiny Vašich pracovníkov ? Povedzte nám to a my Vám vypracujeme kurz na mieru.

Výhody firemnej výučby od Anglickej školy®:

• záruka spokojnosti: ak študenti nenapíšu progresové testy, majú nárok na zopakovanie kurzu v našej škole zadarmo
  • kvalitná výučba v sídle Vašej firmy podľa Vašich potrieb s možnosťou flexibilného prispôsobenia rozvrhov
  • vaši pracovníci budú po anglicky aktívne hovoriť  od začiatočníkov už o cca 1 rok – toto je garancia Anglickej školy®
  • po každom ukončenom stupni  pošleme e-mailom do firmy hodnotenie Vašich pracovníkov, kde zhrnieme výsledky ich testov a ich celkové napredovanie, prípadne odporučíme zmenu vo výučbe
  • vyškolení lektori sa striedajú na každej hodine – nebudeme Vás nudiť
  • u nás sa nemusíte viazať na dlhé obdobie. Zaplaťte si minimálne 10 hodín a uvidíte sami, ako sa vám výučba bude páčiť a najmä, či učíme tak, ako sľubujeme
  • po úspešnom absolvovaní ktoréhokoľvek stupňa Callanovej metódy Vám bude vystavený Certifikát akreditovaný Ministerstvom školstva SR platný na celom území SR

Medzinárodné testy TOEIC, WidaF (nemecký jazyk)  a TFI

Majú Vaši zamestnanci dlhodobo zamestnanecké benefity vo forme jazykového vzdelávania? Máte problém overiť si, aký progres v rámci tohto vzdelávania dosahujú? Potrebujete pretestovať a zistiť ich aktuálnu úroveň ich anglického, nemeckého alebo francúzskeho jazyka? Objednajte si u nás absolvovanie unikátnych medzinárodne akceptovaných testov TOEIC, WidaF a TFI, ktoré prinesú naši certifikovaní administrátori priamo do Vašej spoločnosti a pretestujú Vašich zamestnancov zo znalostí konkrétneho jazyka v pracovnej a obchodnej terminológii a jeho aktívneho používania. Tieto testy vytvára americká spoločnosť ETS Global (www.etsglobal.org) a už niekoľko desaťročí patria k top testovacím inštitúciám na svete s pobočkami vo viac ako 90 krajinách sveta. Viac o testoch.

ANGLICKÁ ŠKOLA sa stala testovacím centrom spoločnosti ETS Global v roku 2012 a sme hrdí, že sme jedným z prvých testovacích centier ETS Global na Slovensku. Získajte viac info o najobjektívnejších testoch z anglického, nemeckého a francúzskeho jazyka na svete! Píšte na office@anglickaskola.sk. Radi Vám odpovieme na Vaše otázky a predstavíme testy bližšie.

Firemné referencie na kurzy Všeobecnej angličtiny:

J&T, SIEMENS, Ministerstvo dopravy, pôšt a telekomunikácií, DIMANO

GENERALI, GEBERIT, PANASONIC, SAP, UNION, ABBOTT

SES Energoprojekt, Euronet services, ORANGE, ING

Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny

O2, ESET, NESS a veľa iných

Firemné referencie na kurzy Business English a Accounting English:

LINDE Gas, J&T, ARDACO, Company Service, BMB Leitner, GEBERIT

IB Grant Thornton, Tatrabanka, IMMOFINANZ, Sféra, FREQUENTIS a iné