Nové učebnice Callanovej metódy

ANGLICKÁ ŠKOLA Vám ponúka NOVÚ edíciu učebníc od Januára 2013 ako prvá na Slovensku

A je to tu! Dlho očakávaná NOVÁ edícia učebníc Callanovej metódy je už na Slovensku a ANGLICKÁ ŠKOLA Vám ju ponúka od Januára 2013 ako prvá na Slovensku.

Pri príležitosti 80-tych narodenín jej tvorcu – pána Robina Callana, ktorý oslavoval toto jubileum 6. októbra 2012 a 50. výročia založenia prvej Callanovej školy vo Veľkej Británii, pripravili metodici v mekke Callanovej metódy Callan School of English v Londýne (http://www.callan.co.uk/en/) úplne novú modernú a vylepšenú edíciu učebníc.

ANGLICKÁ ŠKOLA  udržiava s touto školou úzke partnerstvo a priateľstvo a sme hrdí na to, že môžeme ďalej vyučovať touto originálnou metódou, ktorá vysoko prevyšuje kvality akýchkoľvek iných novovzniknutých metód napodobňujúcich Callanovu metódu.

Nová edícia učebníc 2012 ponúka okrem nového moderného dizajnu kompletnú revíziu všetkých stage-ov Callanovej metódy po stage 10, či už vypustením starých už nepoužívaných slov a fráz a pridaním nových aktuálnych slovných výrazov, alebo zjednodušením gramatických častí, ktoré sú vysvetľované veľmi jasne a stručne.  Každá učebnica obsahuje po novom už len 1 stage Callanovej metódy a patrí k nej slovník, v ktorom nájdete všetky slová z konkrétneho stage-u so slovenským prekladom. Požičiavané budú učebnice v stage-i  1, 2 a 3 za vratnú zálohu 10.00EUR. Ostatné učebnice s vyššími stage-mi budú predávané ako nové za rovnakú sumu 10.00EUR.

Tradícia overenej metódy, široko využívanej vo viac ako 50tich krajinách sveta, skombinovaná s novým praktickým a „in“  prevedením Vás bude baviť ešte viac!