Detské tábory - KIDS CAMP 2012

Anglická škola nezabúda ani v lete na našich najmenších a pripravila pre deti, ktoré si chcú zlepšovať angličtinu hravou formou, detské tábory (tzv. KIDS CAMP) v niekoľkých turnusoch.

KIDS CAMP je skvelá voľba, keď neviete, čo s vašou ratolesťou cez prázdniny a hľadáte letné tábory, kde by program pre deti spájal príjemné s užitočným. Ide o denný tábor, takže po dopoludní vyplnenom výučbou angličtiny, hrami a rôznymi inými aktivitami, počas ktorých zabezpečíme aj občerstvenie, si môžete svoje deti vyzdvihnúť.

Program detského tábora

Program dňa v detskom letnom tábore Anglickej školy pozostáva z výučby Callanovou metódou, pri ktorej deti zvyknú priam treťou kozmickou načerpať veľké množstvo novej slovnej zásoby. Taktiež sa im pomerne rýchlo vštepí tvorba angklických viet, s ktorými sa za chvíľku zžijú. Po približne pol hodine Callana vždy nasleduje aktivita vo forme hry, ktorá pracuje s anglickým jazykom a rozvíja či už pamäťové schopnosti, slovnú zásobu, tvorenie slovíčok s abecedou alebo pesničky v angličtine. Zvlášt populárna býva hra s príznačným názvom "Baby in the air", v ktorej sa hrá s loptou vo vzduchu... :-)

Po obednom opakovaní prebratého učiva z Callanovej metódy dáme deťom vydýchnuť a na programe letného tábora je napríklad rozprávka, alebo sa deti presunú do neďalekej Medickej záhrady, kde sa pod dohľadom našich lektorov zapoja do rôznych športových aktivít, alebo si vyskúšajú ozajstný piknik - všetko v angličtine, samozrejme!

Detské tábory odporúčajú psychológovia

Detské tábory dlhodobo odporúčajú psychológovia aj pedagógovia ako vhodnú voľbu, ako zabezpečiť deťom program cez prázdniny. Deti sa bez rodičov učia samostatnosti, objavujú v sebe netušené možnosti a pri aktivitách v sebe prebudia pocit súťaživosti, ktorý býva odmenený cenou. Zistenie, že môžu riešiť problémy i sami, im neskôr pomôže byť samostatnejším v živote, pritom im však zostáva pocit, že trávia leto zábavným spôsobom a po skončení tábory si odnášajú nezabudnuteľné zážitky, skúsenosti a nových kamarátov.

Náš týždňový anglický tábor v sebe zahŕňa 25 hodín, ktoré môžu deti absolvovať na našej pobočke v Pezinku (16.7. – 20.7. alebo 13.8. – 17.8.) alebo v Bratislave (16.7. – 20.7. alebo 13.8. – 17.8.).

Denné letné tábory pre deti „KIDS CAMP“

Deti milujú leto s Anglickou školou! Priveďte ich k nám a my ich počas jedného týždňa prevedieme až dvomi úrovňami Callanovej metódy (25 hodín výučby) a navyše im pripravíme typicky táborovú atmosféru plnú aktivít a zážitkov! Minimálny počet detí v skupine je 6.

Kurzy - Bratislava
Tabulka - Kurzy Bratislava:
KurzStupeňDeňHodinaTrvaniePočet hodínCena
KIDS B6 July1/2Po - Pia8:00 – 13:3016.7. – 20.7.25109,00€