Individuálne hodiny

Individuálne kurzy Angličtiny

Face to Face

• V rámci ponuky kurzov v Anglickej Škole ponúkame aj Individuálne kurzy (Face to Face).
  • Sú vhodné pre študentov, ktorí  kvôli pracovnej vyťaženosti  nemôžu navštevovať štandartné kurzy vo fixne stanovených časoch, prípadne požadujú intenzívnu frekvenciu výučby a chcú sa v krátkom čase zdokonaliť v angličtine.

CENA

• Cena za jednu individuálnu hodinu je vyššia ako za klasickú hodinu v skupine, ale progres študenta je 3 až 5-krát rýchlejší.
  • Individuálny klient si nemusí platiť celý kurz, ale len taký počet hodín, aký sám na začiatku uzná za vhodný a potom si hodiny postupne dokupuje a čerpá. Minimálny počet zakúpených hodín je 10.

Viac informácií nájdete v cenníku.

VÝHODY INDIVIDUÁLNYCH KURZOV

Okrem časovej flexibility aj flexibilita miesta - naši lektori  vedia za vami prísť prakticky kamkoľvek.  Či už domov, do práce alebo sa hodina môže uskutočniť na našich pobočkách v Bratislave alebo v Pezinku.

Lektor sa počas hodiny venuje jednému študentovi  a tým mu poskytuje  100%-tnú  pozornosť, energiu a čas.

Obsah výučby je vytváraný podľa vašich potrieb, nemusíte sa obmedzovať potrebami iných. Či už potrebujete napredovať intenzívne Callanovou metódou, zdokonaliť sa v gramatike, rozšíriť si slovnú zásobu alebo konverzovať na ľubovoľné alebo vami zvolené témy – toto všetko, ale aj oveľa viac dosiahnete práve s nami.

PRE KOHO SÚ FACE TO FACE KURZY VHODNÉ?

Individuálne kurzy Face to Face sú vhodné pre úplných začiatočníkov až po úplných „machrov“ v angličtine, ktorí sa chcú len udržiavať a nezabudnúť dosiahnuté vedomosti  z angličtiny.

Face to Face kurzy sú tiež ideálnou voľbou pre študentov, ktorí sú hanbliví a skupinové kurzy „nie sú pre nich to pravé orechové“.

Prihlásenie

On-line prihláška do kurzu má registračný charakter. Po odoslaní prihlášky Vás bude kontaktovať naša office manažérka. Viac info

office@anglickaskola.sk 02/59 324 444 0911 141 312

Ponuka kurzov