Individuálne kurzy Angličtiny

Nemusíte nikam chodiť, my prídeme za Vami!

V rámci ponuky kurzov v Anglickej Škole ponúkame aj Individuálne kurzy (Face to Face).

Sú vhodné pre študentov, ktorí  kvôli pracovnej vyťaženosti  nemôžu navštevovať štandartné kurzy vo fixne stanovených časoch, prípadne požadujú intenzívnu frekvenciu výučby a chcú sa v krátkom čase zdokonaliť v angličtine.

CENA

Cena za jednu individuálnu hodinu je vyššia ako za klasickú hodinu v skupine, ale progres študenta je 3 až 5-krát rýchlejší.
Individuálny klient si nemusí platiť celý kurz, ale len taký počet hodín, aký sám na začiatku uzná za vhodný a potom si hodiny postupne dokupuje a čerpá. Minimálny počet zakúpených hodín je 10.

Viac informácií nájdete v cenníku.

VÝHODY INDIVIDUÁLNYCH KURZOV

1. Medzi najväčšie výhody Face to Face kurzov patrí okrem časovej flexibility aj flexibilita miesta - naši lektori  vedia za vami prísť prakticky kamkoľvek.  Či už je to domov, do práce alebo sa hodina môže uskutočniť na našich pobočkách v Bratislave alebo v Pezinku.
  2. Lektor sa počas hodiny venuje jednému študentovi  a tým mu poskytuje  100%-tnú  pozornosť, energiu a čas.
  3. Najväčšou výhodou však naďalej zostáva fakt, že obsah výučby je vytváraný podľa vašich potrieb a preto sa nemusíte obmedzovať potrebami iných. Či už potrebujete napredovať intenzívne Callanovou metódou, zdokonaliť sa v gramatike, rozšíriť si slovnú zásobu alebo konverzovať na ľubovoľné alebo vami zvolené témy – toto všetko, ale aj oveľa viac dosiahnete práve s nami.

PRE KOHO SÚ FACE TO FACE KURZY VHODNÉ?

Individuálne kurzy Face to Face sú vhodné pre úplných začiatočníkov až po úplných „machrov“ v angličtine, ktorí sa chcú len udržiavať a nezabudnúť dosiahnuté vedomosti  z angličtiny. Face to Face kurzy sú tiež ideálnou voľbou pre študentov, ktorí sú hanbliví a skupinové kurzy „nie sú pre nich to pravé orechové“.