Jazyková škola pohľadom lektorky

Zuzana Bencová - lektorka AŠ
  • Bolo Vaše novoročné predsavzatie naučiť sa konečne po anglicky, ale neviete sa odhodlať?
  • Alebo už večnosť rozmýšľate nad tým, že by sa Vašu angličtinu zišlo oprášiť, no jazykovým školám sa oblúkom vyhýbate?
  • Čaká Vás maturita z angličtiny alebo potrebujete certifikát či rekvalifikáciu?
  • Chystáte sa do zahraničia a chcete sa vedieť dohovoriť?
  • Hľadáte jazykovú školu v Bratislave alebo v Pezinku?

Potom ste tu, na stránkach Anglickej školy, správne.

Chcete vedieť prečo?

Naša jazyková škola sa prispôsobuje Vám. Anglická škola sa nachádza priamo v centre Bratislavy, ale pobočky má aj v Podunajských Biskupiciach a v Pezinku. Do kurzu sa dá nastúpiť hocikedy v priebehu roka (takže nie ste obmedzovaní začiatkom školského roka) a angličtinu učíme na všetkých úrovniach, či už hľadáte angličtinu pre začiatočníkov, pokročilých, Business angličtinu alebo potrebujete intenzívny kurz angličtiny. Callanovu metódu si u nás môžete i skombinovať s extra gramatikou alebo konverzáciami. Vyučuje sa ráno aj poobede, každý deň v týždni, takže hodiny mávate vtedy, keď to vyhovuje Vám.

Výučba angličtiny prebieha v malých skupinkách - väčšinou od troch do šiestich ľudí. Nikto sa preto na hodinách nenudí a všetci sú zapojení počas celej hodiny. Navyše, tým, že učíme Callanovou metódou, nikto sa na hodinách nemôže ulievať a každý je nútený rozprávať. Netreba sa toho však báť - ak neviete, ako odpovedať, stačí opakovať po lektorovi, ktorý celú odpoveď hovorí s Vami.

V Anglickej škole vládne priateľská atmosféra. Je tu kolektív mladých, usmievavých ľudí, ktorí majú radi angličtinu a vždy ochotne a radi zodpovedia na Vaše otázky. Lektori sa na hodinách striedajú, takže hodiny sú pestré a vy si tým zvyknete na rôzne prízvuky. Máte tiež možnosť požičať si od nás knihy v angličtine, či stiahnuť si CD ku Callanovej metóde priamo tu na našej web stránke.

A čo mám na Anglickej škole rada ja?

Všetko to, čo som už opísala vyššie. A okrem toho...

Hoci by mi nikdy ani nenapadlo, že niekedy budem učiť, skvelé na tom je, že ma to vážne baví. Baví ma vidieť ľudí, ktorí sa odhodlali prihlásiť sa do jazykovej školy a chcú sa naučiť po anglicky, baví ma odovzdávať im vedomosti, vysvetľovať, odpovedať na ich otázky. Baví ma vidieť to, ako napredujú, a baví ma, keď v nich môžem vidieť ten istý zápal pre angličtinu, aký mám aj ja. :)

Zuzana Bencová

lektorka AŠ