Kurzy angličtiny v Bratislave

Široká paleta jazykových kurzov

Široká paleta jazykových kurzov, ktoré sú momentálne v ponuke na slovenskom trhu, zahŕňa veľké množstvo rôznych druhov výučby angličtiny, v ktorých nie je ľahké sa orientovať. Ak si vyberiete metódu, ktorá vám nesadne, je neefektívna, alebo vás bude skrátka nudiť, je veľmi pravdepodobné, že skončíte presne tam, kde ste začínali. A do zoznamu si pridáte ďalší „kurz, kam ste chvíľu chodili.“

Top kvalita hodín

Kurz angličtiny v Anglickej škole v Bratislave je oproti iným kurzom jedinečný tiež v tom, že dbáme na top kvalitu každej odučenej hodiny. Maximálne nasadenie lektora, zapojenie všetkých študentov počas celej dĺžky hodiny, zaručený progres v anglickom jazyku, tradícia menom Callanova metóda – to všetko nájdete na hodinách Anglickej školy. A varujeme vás, že ako bonus sa vám môže stať, že z hodiny odídete nabití energiou a s dobrým pocitom, že na sebe pracujete. :-)

Callanova metóda

Callanova metóda je dynamická metóda výučby angličtiny, ktorá dáva v prvom rade dôraz na to, aby ste sa nebáli rozprávať. Formou rýchlych otázok a odpovedí, ktoré z vás lektor 50 minút v plnom nasadení doslova „ťahá“, si osvojíte rozsiahlu slovnú zásobu, naučíte sa pohotovo tvoriť pomerne zložité vety a výrazne sa zlepší vaše porozumenie hovorenej angličtine.

Tradícia a stabilita

Callanova metóda, ktorú naša jazyková škola ponúka v Bratislave, je zaručenou originálnou metódou, ktorá má už vyše päťdesiatročnú overenú tradíciu. Napriek tomu, že niektoré jazykové školy prichádzajú s novými, „vylepšenými“ podobami Callanovej metódy, skúsenosti ukazujú, že tradícia znamená najlepšie výsledky. Nevyhnutnú modernizáciu, pričom základ stále vychádza z klasickej Callanovej metódy, prináša nová edícia kníh, s ktorou prišiel v r. 2012 Callan Institute v Londýne. Tieto zrevidované a modernizované učebnice postupne zaradíme do našich hodín. Naša jazyková škola v Bratislave vám však bude stále prinášať zaručenú stabilitu a overenú kvalitu.