Kurzy angličtiny - September 2012

Ponuka kurzov angličtiny na september 2012

Od septembra 2012 opäť otvára Anglická škola kurzy angličtiny, medzi ktorými sa určite nájde taký, ktorý bude spĺňať vaše predstavy. V našej jazykovej škole pristupujeme úplne rovnako k začiatočníkovi, ktorý nesmelo otvára prvýkrát učebnicu, k mierne pokročilému, ktorý chce pokračovať na svojej ceste k ovládaniu anglického jazyka, ale aj k pokročilému, ktorý sa chce udržiavať vo forme a vypilovať ešte detaily.

Kurzy Callanovou metódou

Naše kurzy angličtiny v Bratislave budú od septembra opäť ponúkať hodiny Callanovej metódy, pričom pred zaradením do príslušnej úrovne vás lektor vždy otestuje, a tak zistí, ktorá úroveň tejto metódy je pre vás najvhodnejšia. Klasické kurzy angličtiny Callanovou metódou prebiehajú zvyčajne 2x - 3x do týždňa po 50 minút. Callanova metóda má 12 stageov, z ktorých niektoré sú zamerané viac na rozširovanie slovnej zásoby, iné dbajú vo väčšej miere na nové gramatické javy. Vždy vás však čaká 50 minút nabitých akciou, aktívnym udržiavaním študentovej pozornosti a anglickej komunikácie s lektorom s minimálnym používaním slovenského jazyka.

Half-Half kurzy

Pre náročnejších študentov pripravujeme doteraz vždy nesmierne populárne Half- Half kurzy. Half - Half kurzy nepracujú len s Callanovou metódou, ale hodiny angličtiny sú rozdelené na dve polovice. V prvej polovici prechádza lektor so študentmi Callanovu metódu, čím študent okrem iného získava "pôdu" pre to, aby mohol konverzovať v druhej polovici hodiny - konverzačnej časti. Počas 25 minút koverzácie sa na našich kurzoch angličtiny venujeme rôznym témam, ktoré sú každú hodinu odlišné. Nechýbajú témy, ktoré vás pripravia na klasické situácie v živote, kedy ste nútení koverzovať v anglickom jazyku (na letisku, v hoteli, nakupovanie, dovolenka...). Na Half- Half kurzoch anglického jazyka sa venujeme aj gramatickým témam doplneným praktickými cvičeniami.

Individuálne kurzy angličtiny

Chcete mať lektora výhradne pre seba, ťažko sa prispôsobujete časovo skupine, chcete hodiny angličtiny vyťažiť na maximum? Vyskúšajte v septembri naše Face to Face kurzy. Pri tomto druhu jazykového kurzu sa bude lektor celú hodinu venovať len vám, prispôsobí vám tempo hodiny a aj náplň výučby si môžete stanoviť presne podľa svojich predstáv. Pokiaľ vám vyhovuje mať kurz anglického jazyka ako dvojhodinovku, alebo si chcete určiť špecifické časy výučby, v prípade individuálnych kurzov angličtiny Face to Face to nie je žiadny problém.

Kurzy pre deti

V našej ponuke nebude chýbať ani angličtina pre deti v podobe KIDS kurzov. Detské kurzy angličtiny prebiehajú zvyčajne v skorých poobedných hodinách, čo poskytuje ideálnu príležitosť, aby vaše deti nadviazali na školské vyučovanie a pokračovali v zdokonaľovaní jazykových schopností na hodinách Callanovej metódy. Už po jednej - dvoch hodinách s touto metódou si deti zvyknú osvojiť štruktúru anglických viet a odpovedajú na otázky prakticky bez zaváhania. Pre ich jazykovú zdatnosť môže byť preto voľba Callanovej metódy veľkým prínosom.

Odborné kurzy - Business a Accounting english

Pre účtovníkov, podnikateľov, či kohokoľvek, kto si chce zlepšiť angličtinu a osvojiť špecifickú slovnú zásobu v týchto oblastiach, otvárame kurzy Business English - Obchodná angličtina a Accounting English (oba akreditované Ministerstvom školstva SR). Aj v prípade týchto jazykových kurzov sa pridržiavame priamej metódy, pomocou ktorej možno efektívne zvládnuť angličtinu z oblasti obchodných spoločností, investícií, finančníctva, daňového systému, auditu a mnohých ďalších. Anglická škola je jediná škola na Slovensku, ktorá ponúka obchodnícku a účtovnícku angličtinu priamou metódou.

Angličtina pre firmy

Keď nejde hora k Mohamedovi, tak pôjde Mohamed k hore! Ponuka septembrových kurzov Anglickej školy bude už tradične zahŕňať firemnú výučbu anglického jazyka. To znamená: lektor príde za vami do vašich firemných priestorov, kde si môžte zvoliť skupinový kurz, je však možné absolvovať aj individuálnu výučbu vo vašej firme. Firemná výučba pokrýva klasické kurzy anglického jazyka Callanovou metódou, konverzačné kurzy, kurzy Business English či Accounting English.

A pamätajte:

"Jeden jazyk človeka uvedie do chodby života. Dva jazyky mu otvoria všetky dvere, na ktoré po ceste natrafí."

Frank Smith