Efektívna výučba s Callanovou metódou

Lacnejšie ani dlhšie kurzy výučbe na kvalite nepridajú...

Anglická škola® vs. iné školy

Callanova metóda je vo svete uznávaná a úspešne funguje už vyše 30 rokov. Ide o priamu metódu výučby angličtiny, ktorou sa učíte predovšetkým rozprávať, ale aj čítať a písať.

Ako jediná jazyková škola na Slovensku dodržiavame všetky pravidlá Callanovej metódy!

Metodika výučby je rozhodujúca, nie škola ktorá túto metódu učí!

Nižšia cena kurzov nemusí zaručiť účinnosť a rýchlosť výučby cudzieho jazyka. Prečo teda strácať čas? Anglická škola® dodržiava počty hodín jednotlivých úrovní a rozrozprávať anglicky Vás naučí skôr ako sa nazdáte. K nahliadnutiu máme aj videonahrávky hodín z Londýna v škole Robina Callana, tvorcu tejto priamej metódy.

Naša výučba angličtiny je akreditovaná Ministerstvom školstva SR.

Akreditácia bola udelená dňa 15.12.2006 pod číslom: 2332/35513/2006/351/1

Výhody výučby v Anglickej škole®:

• garancia predpísaného počtu hodín jednotlivých stage-ov
  • učíte sa rozpoznávať rôzne prízvuky angličtiny, naši lektori sa počas kurzu striedajú
  • ak študent neuspeje v záverečnom teste, bude zapísaný do toho istého stage-u ešte raz a zdarma
  • hodina trvá netradične 50 minút, maximálne 8 študentov na hodine
  • disponujeme modernými, klimatizovanými učebňami s osviežením vždy po ruke
  • mladý a stabilný kolektív lektorov Vás nebude nudiť, každý lektor pôsobí v škole minimálne 1 rok
  • možnosť zapísať sa do prebiehajúceho kurzu, alebo rovno do vyšších stage-ov
  • výučba v centre Bratislavy a na pobočkách v Podunajských Biskupiciach a Pezinku