Odborné a špecializované kurzy angličtiny

Stále štúdijné programy šité na mieru

Informácie

Ak sa nás spýtate, kedy budete schopní konverzovať anglicky: možné to bude už po skončení 2-3 stupňa!

Najväčší progres dosahujú študenti po skončení 3 stupňa. Vo štvrtom stupni prichádza gramatika. Nasledujú stupne 5 a 6, dva najťažšie v metóde, pretože uzatvárajú celú základnú gramatiku a po skončení stupňa 6 by mal študent ovládať cca 1500 slov, ktoré vie použiť aktívne.

V Anglickej škole® Vám pripravíme špecializovaný kurz podľa záujmu. Informujte sa o možnostiach a podmienkach v našej pobočke!

Informácie k Odborným kurzom Angličtiny

Ako jediná jazyková škola na Slovensku ponúkame odborné kurzy angličtiny priamou metódou pre účtovníkov a podnikateľov

Tieto kurzy boli pripravené v spolupráci s odborníkmi z oblasti firemného účtovníctva a stavebného inžinierstva. Anglická škola® tlačí vlastné učebnice a nahráva vlastné CD k výučbe, ktoré dostáva každý študent v cene kurzu.

Angličtina pre profesionálov sa vyučuje výlučne v malých skupinkách od 4 do 6 študentov, aby ste ako náš študent mali priestor pre individuálne otázky.

Kurzy Business English a Accounting English sú otvorené pre verejnosť a prebiehajú denne na našich pobočkách. Odborné kurzy pre profesionálov ponúkame ako súkromne, tak aj pre firemnú klientelu.

Ukážkové hodiny pre záujemcov prebiehajú kedykoľvek po telefonickom dohovore, v Bratislave na Cukrovej 14. Pokiaľ máte záujem o iný termín, prípadne o ukážku u Vás vo firme, informujte sa u nás v kancelárií.

Firemné referencie kurzov Business English a Accounting English:

Siemens, Geberit, Ness, ESET, O2, Orange, Sféra, FREQUENTIS

Ministerstvo dopravy SR, Ministerstvo sociálny vecí a rodiny SR, Ministerstvo kultúry SR

LINDE Gas, J&T, ARDACO, Company Service, BMB Leitner, GEBERIT

IB Grant Thornton, Tatrabanka, IMMOFINANZ