Prihláška do kurzu

Zapáčila sa Vám naša ponuka ? - Prihláste sa do kurzu on-line!

Záujemcovia o výučbu sa môžu prísť kedykoľvek pozrieť, ako sa hodina Callanovej metódy vyučuje a to tak, že jednoducho prídu priamo na hodinu. Príďte k nám, vyskúšame Vás na počkanie a vyberieme Vám vhodný kurz. Iba u nás môžete začať kedykoľvek a pripojiť sa do prebiehajúceho kurzu. Vstupné testovanie prebieha ústne a zdarma.

Skúšobné hodiny a testovanie môžete absolvovať v podstate kedykoľvek, avšak predtým je potrebné, aby ste si zavolali a dohodli konkrétny termín. V Bratislave aj v Pezinku testujeme počas celého týždňa v čase, ktorý si dohodneme spolu telefonicky. Testovanie prebieha s každým potenciálnym študentom individuálne a trvá max 15-30 minút (v závislosti od Vašej úrovne).

--- Začiatočník v Callanovej metóde ---

Ste študent, ktorý Callanovou metódou ešte nikdy neštudoval? U nás môžete požiadať o tzv. "Green Card", vďaka ktorej najskôr chodíte na vybraný kurz celý týždeň bezplatne (ide spravidla o 2 hodiny). Ak sa rozhodnete v kurze ostať, doplatíte iba zostávajúci počet hodín do konca trvania kurzu. Green Card teda môžu využiť tí študenti, ktorí nie sú úplní začiatočníci, ale sa do kurzu pridávajú neskôr a chcú si overiť, či ich táto metóda bude baviť.

Pokiaľ sa však nepripájate do žiadneho prebiehajúceho kurzu, ale máte záujem o nový kurz a ste nový študent, prípadne začiatočník,  namiesto Green Card máte v rámci vstupného testovania ukážku hodiny Callanovej metódy zdarma.

--- Často kladené otázky a odpovede ---

On-line prihláška do kurzu má registračný charakter. Po odoslaní prihlášky Vás bude kontaktovať naša office manažerka, ktorá Vám potvrdí dostupnosť kurzu! (aktuálna ponuka, naplnenosť kurzov, špeciálna ponuka)

Úrovne Callanovej metódy

Callanova metóda má 12 úrovní, tzv. stage-ov. Výhodou tohto rozdelenia je najmä možnosť presného určenia úrovne pre konkrétneho študenta tak, aby pri zápise do kurzu zbytočne neopakoval to, čo už vie, alebo naopak, aby neskočil do príliš vysokého levelu, kde sa nebude vedieť orientovať. Nižšie úrovne sa preberajú rýchlejšie. Neskôr náročnosť narastá a vyššie úrovne sa vyučujú dlhšie.