Adam Grožák

Senior teacher

Ahojte, som Adam. Študujem evanjelickú teológiu na Univerzite Komenského v Bratislave. Mám 21 rokov, dve sestry a škrečka. Vo svojom voľnom čase sa venujem hre na rozličné hudobné nástroje, konkrétne gitaru, klavír, flautu, bicie, bas gitaru a triangel. Tak isto aj spievam, už asi od malička. Píšem vlastnú hudbu a texty, samozrejme v angličtine. Moja mama je prekladateľka a s angličtinou som v kontakte od malička, je to pre mňa niečo také, ako to spievanie. Čo sa týka mojich zahraničných skúseností, v mojich 17 rokoch som absolvoval ročný študijný pobyt v Írsku, kde som študoval na strednej škole St. Fintan´s v meste Limerick. Po úspešnom zakončení prvého ročníka vysokej školy som celé letné prázdniny strávil v Spojených štátoch, v univerzitnom meste Hanover, v štáte New Hampshire. Anglická Škola mi okrem skúseností a vedomostí poskytuje veľmi dynamický kolektív mladých ľudí, ktorí ma inšpirujú a sú mi vzormi, ale aj výbornými priateľmi. Zároveň rád posúvam dopredu našich študentov, ktorí sa na hodinách Callanovej metódy nielen zabávajú, ale aj rýchlo učia a vidím na nich dynamický progres – to ma motivuje.