Adriana Koleková

Ahojte! Volám sa Adriána, mám 17 rokov. Zatiaľ ešte študujem na gymnáziu, som v maturitnom ročníku.  Pravdepodobne som najmladšou členkou nášho lektorského tímu. V Anglickej škole som začala učiť iba nedávno, no v užšom kontakte som s ňou už nejakú tú dobu. Som totiž jej bývalou študentkou a môžem povedať, že vďaka Callanovej metóde som sa zlepšila v konverzácii, čo mi otvorilo dvere do sveta. Počas môjho štúdia na strednej škole som absolvovala pobyt v zahraničí. Jeden školský rok som strávila v Južnej Karolíne, USA. Nielenže som používala angličtinu dennodenne v praxi, ale získala som tam mnoho užitočných skúseností a našla som si priateľov z rôznych kútov sveta. Po mojom návrate naspäť na Slovensko, som chcela svoje vedomosti využiť a naďalej sa venovať angličtine. Preto som sa rozhodla opäť vrátiť do Anglickej školy, no tentokrát ako lektorka. Teší ma, že môžem posunúť moje vedomosti aj ďalej. Veľmi rada pracujem s ľuďmi, svoje prvé skúsenosti s výučbou jazyka mám z Ameriky, kde som učila malé deti francúzštinu.  Verím, že si naše spoločne strávené hodiny užijeme!

Keďže teraz končím strednú školu, je načase, aby sa rozhodla, akým smerom sa vydám.  Moje plány sú dostať sa na medicínu. Ale rozmýšľam aj nad ďalším štúdiom v zahraničí, a preto  som aj v kontakte s vysokými školami vo Veľkej Británii a USA, kde by som rada študovala biochémiu.

Zaraďujem sa medzi aktívnych ľudí. Vo svojom voľnom čase rada športujem, s radosťou si vyskúšam nové veci, robila som horolezectvo, volejbal, cross country, pole vaulting ( skok o žrdi).  Veľmi rada tancujem, začínala som ako malá folkloristka, neskôr som sa venovala street dancu a najnovšie je mojou srdcovkou zumba a salsa. Taktiež rada čítam,  knihy sú mojou neodmysliteľnou súčasťou.

Všetci vieme, že angličtina je svetovým jazykom, jeho znalosť prináša oveľa viac možnosti a príležitosti uplatniť sa v živote. Preto ja a náš tím sme tu pre vás, aby sme vám tieto možnosti pomohli dosiahnuť.