Adriána Koleková

Južná Karolína, USA, Thajsko, Grécko
Záluby:
jazyky, cestovanie, čítanie

Ahojte! Volám sa Adriána. V Anglickej škole učím už niekoľko rokov. Zároveň som aj jej bývalou študentkou a môžem povedať, že vďaka Callanovej metóde som sa zlepšila v konverzácii, čo mi otvorilo dvere do sveta. Počas môjho štúdia na strednej škole som absolvovala pobyt v zahraničí. Jeden školský rok som strávila v Južnej Karolíne, USA. Nielenže som používala angličtinu dennodenne v praxi, ale získala som tam mnoho užitočných skúseností. Po mojom návrate naspäť na Slovensko, som chcela svoje vedomosti využiť a naďalej sa venovať angličtine. Preto som sa rozhodla opäť vrátiť do Anglickej školy, no tentokrát ako lektorka. Teší ma, že môžem posunúť moje vedomosti aj ďalej. Veľmi rada pracujem s ľuďmi, svoje prvé skúsenosti s výučbou jazyka mám z Ameriky, kde som učila malé deti francúzštinu.  Verím, že si naše spoločne strávené hodiny užijeme!

Študujem medicínu na Univerzite Komenského v Bratislave. Práve vďaka angličtine sa mi otvorili možnosti absolvovať odborné stáže v zahraničí, napríklad stáž v Thajsku a Grécku. Som aktívnou členkou spolku medikov, kde pravidelne anglicky komunikujem so zahraničnými študentami nakoľko sa angažujem v oblasti výmenných stáži študentov.

Zaraďujem sa medzi aktívnych ľudí. Vo svojom voľnom čase veľmi rada cestujem, zároveň nepohrdnem dobrou knihou.

Všetci vieme, že angličtina je svetovým jazykom, jeho znalosť prináša oveľa viac možnosti a príležitosti uplatniť sa v živote. Preto ja a náš tím sme tu pre vás, aby sme vám vaše ciele pomohli dosiahnuť.