Andrej Batyás

Senior Teacher
Učím od:
Vzdelanie:
Medzinárodné vzťahy a hosp. diplomacia na Ekonom.univerzite
Skúsenosti:
Anglicko, USA, Francúzsko
Záluby:
učenie sa jazykov, cestovanie, plávanie a politika EU

Moje meno je Andrej Batyás a mám 24 rokov. Vyštudoval som na Bilingválnom Evanjelickom gymnáziu v Tisovci, kde som intenzívne študoval anglický jazyk hlavne v americkej angličtine. Po strednej škole som žil 2 mesiace v Anglicku. V roku 2015 som absolvoval program Work and Travel v Kalifornii a v roku 2016 som sa tam vrátil. 12 mesiacov som žil v Paríži, kde som absolvoval program Erasmus+ na škole SciencesP a kde som študoval po anglicky.

Anglickú školu som si vybral z troch dôvodov a to:

1. Využíva Callanovu metódu, ktorá je podľa mňa jednou z najefektívnejších metód akú som mal možnosť za posledných 10 rokov štúdia angličtiny spoznať. No na druhej strane je dôležité, aby obe strany participovali a pochopili Callanovu metódu.
  2. Angličtinu zbožňujem a táto škola mi dáva príležitosť naplno sa jej venovať a zároveň  učiť ľudí podstatné veci, ktoré sú potrebné na to, aby sa človek jazyk naučil. To je podľa môjho názoru zaručené hlavne tým, že v nej učia študenti, ktorí s angličtinou aktívne pracujú každý deň.
  3. Dáva mi možnosť pracovať v kolektíve mladých ľudí, ktorí sú výnimoční a zároveň, každý z nás je iný. Čo tiež pokladám za prínos pre študentov.

Momentálne ukončujem inžinierske štúdium Medzinárodných vzťahov a hospodárskej diplomacie na Ekonomickej univerzite v Bratislave, kde sa okrem angličtiny venujem aj francúzštine, ruštine a španielčine. Zaujímam sa o politiku, Európsku úniu, cestovanie, spoznávanie kultúr a plávanie. Rád ľudí rozosmievam a bavím ich. Som tu pre Vás – tých, ktorí chcete a máte záujem zlepšiť svoju angličtinu.