Braňo Korbel

Senior teacher

Pochádzam z východnej časti našej malej krajiny, konkrétnejšie z Popradu. Tam som aj strávil svoju skorú mladosť, než som začal cestovať po svete. Vďaka rodičom som mal tú možnosť stráviť určitý čas v zahraničí. Kuvajt(Kuvajt), Chorvátsko(Zahreb), Slovinsko(Kranj) či Turecko(Ankara)sa stali na pár rokov mojím prechodným domovom. Hlavne v poslednej menovanej krajine som posunul svoje znalosti anglického jazyka na vyššiu úroveň, navštevovaním „British embassy study group“ , súkromnej školy v Ankare. Po troch rokoch v Turecku sme sa vrátili na Slovensko, kde žijem doteraz.  Momentálne študujem na Univerzite Komenského v Bratislave, v odbore Anglická literatúra v kombinácii s pedagogikou. Od malička som hrával tenis, ktorému som sa venoval aj profesionálne. Momentálne sa venujem  basketbalu, futbalu či florbalu, takže označenie aktívny športovec je adekvátne. V budúcnosti by som sa chcel venovať hudobnej produkcii. Novou kapitolou môjho života bolo pre mňa prijatie do Anglickej školy v Bratislave. Za pomoci riaditeľky Simony Kováčikovej a ostatných členov kolektívu sa zo mňa stal anglický lektor, ktorý sa snaží naučené poznatky nielen prijímať, ale následne aj odovzdávať spätne svojím študentom.