Martin Korvín

Ahojte, volám sa Martin Korvín.  Narodil som sa v Bratislave v roku 1996. Od detstva som sa stretával s cudzími jazykmi. Pri výbere strednej školy som považoval za najdôležitejšie práve naučiť sa cudzí jazyk. Preto som si vybral evanjelické bilingválne lýceum, kde som sa pod vedením amerických lektorov naučil anglický jazyk v rámci piatich rokov, počas ktorých boli všetky predmety v angličtine. Popri angličtine som si pasívne osvojil aj nemčinu. V rámci súkromných záľub, popri snahe naučiť sa ďalšie cudzie jazyky, obľubujem hru na klavíri, písanie krátkych poviedok a individuálne športy. Aj keď vidieť ma hrať volejbal, k mojej smole obľúbený šport na strednej, prekonáva najlepšie americké komédie. Baví ma vzdelávať sa v rámci zdravej výživy. Mojím cieľom je vytvoriť zdravý a pri tom chutný jedálniček, ktorý by som vydržal dodržiavať bez nezdravého cheatingu. Zatiaľ som neuspel, ale hádam sa raz dočkám svojej „Heuréky“.  Práca lektora je pre mňa hlavne o spolupráci. Verím, že každý nový študent posúva lektora k dokonalosti rovnako ako lektor pomáha študentovi. Teším sa na vás a na našu spoluprácu.

Vidíme sa na hodine.