Zuzana Širolová

Ahojte, volám sa Zuzka a v Anglickej škole učím od roku 2015. Skúsenosť s našou školou mám ako lektorka a tiež ako bývalá študentka. Vďaka tomu sa viem vcítiť do pocitov ľudí, ktorí sedia na tých istých stoličkách ako kedysi ja. S Callanovou metódou mám veľmi dobré skúsenosti a odporučila by som ju hlavne tým, ktorí sa chcú rozhovoriť a zlepšiť svoje komunikačné zručnosti.

Počas môjho štúdia na strednej škole som absolvovala jazykový pobyt v meste Perth v Západnej Austrálii, kde som získala certifikát CAE a taktiež jazykový pobyt v Eastbourne vo Veľkej Británii. Momentálne študujem na Lekárskej fakulte UK v Bratislave a popri tom sa venujem učeniu anglického jazyka, čo mi rozširuje obzory a je to spolu s cestovaním mojím najväčším koníčkom.

Učenie sa nového jazyka je maratón, nie šprint, a preto si vyžaduje veľa času a trpezlivosti. My, tím Anglickej školy, sa Vám snažíme na tejto ceste pomôcť a viesť hodiny takým štýlom, aby bolo pre Vás učenie príjemným zážitkom.

The limits of my language are the limits of my world.” ‒ Ludwig Wittgenstein