TOEIC Testy

ANGLICKÁ ŠKOLA, s.r.o. Vám v Novom roku 2013 prináša absolútnu novinku na Slovenskom trhu – originálne medzinárodné testy TOEIC, TOEFL Junior, WidaF (nemecký jazyk)  a TFI (francúzsky jazyk).

Naši lektori sa absolvovaním školení stali oficiálnymi administrátormi týchto testov a ANGLICKÁ ŠKOLA sa tak pripojila k celosvetovej sieti testovacích centier inštitútu ETS Global - Educational Testing Service ( www.etsglobal.org ), ktorý celosvetovo sprostredkúva známe akademické testy TOEFL a okrem nich aj spomínané testy TOEIC, TOEFL Junior, WidaF a TFI.

Viac o testoch:

TOEIC    TFI    WidaF     TOEIC Bridge     TOEFL Junior

Poznámka: každý z týchto testov je k dispozícii v papierovej forme s použitím ceruzky. Výsledky testov sú dostupné už do dvoch týždňov. Vystavenie certifikátu ku každému typu testu stojí štandardne celosvetovo 10.00EUR.

V prípade záujmu o absolvovanie niektorého z testov alebo bližšie informácie o testoch a termínoch ich konania nás prosím kontaktujte telefonicky alebo e-mailom skola@anglickaskola.sk Testy je možné objednať si aj pre zamestnancov Vašej firmy, v tom prípade prídu naši administratori priamo k Vám do spoločnosti a testy absolvujete hromadne tam. Informujte sa!