TOEIC Testy

TOEIC, TOEFL Junior, WidaF, TFI Testy

TOEIC

ANGLICKÁ ŠKOLA, s.r.o. Vám v Novom roku 2013 prináša absolútnu novinku na Slovenskom trhu – originálne medzinárodné testy TOEIC, TOEFL Junior, WidaF (nemecký jazyk)  a TFI (francúzsky jazyk).

Naši lektori sa absolvovaním školení stali oficiálnymi administrátormi týchto testov a ANGLICKÁ ŠKOLA sa tak pripojila k celosvetovej sieti testovacích centier inštitútu ETS Global - Educational Testing Service ( www.etsglobal.org ), ktorý celosvetovo sprostredkúva známe akademické testy TOEFL a okrem nich aj spomínané testy TOEIC, TOEFL Junior, WidaF a TFI.

Viac o testoch:

TOEIC

TOEIC (Test of English for International Communication)

je štandardizovaným testom anglického jazyka z pracovného prostredia určený pre ľudí, ktorých rodným jazykom nie je angličtina. Test hodnotí vedomosti každodenne používanej angličtiny u ľudí pracujúcich v medzinárodnom prostredí. Ponúka štandardizované meranie a porovnávanie zručností súčasných a potenciálnych zamestnancov. Test sa skladá z dvoch častí – počúvanie a čítanie. Zručnosti počúvania sú dôležité na komunikáciu zoči-voči, stretnutia, videokonferencie, telefonické konverzácie. Zručnosti z časti čítanie sú potrebné na e-mailovú komunikáciu, písané reporty, memá, listy a ostatné formy obchodnej korešpondencie. Tento test vo veľkou využívajú najmä zahraničné firmy pri prijímacích pohovoroch, keď chcú zistiť, aká je objektívna znalosť anglického jazyka ich potenciálnych zamestnancov – mnoho firiem ho už začína vyžadovať aj na Slovensku.

TOEIC bridge

TOEIC Bridge

je ideálny typ testu pre študentov – začiatočníkov, ktorí si chcú alebo potrebujú zmerať svoju aktuálnu úroveň znalosti anglického jazyka v medzinárodnom prostredí. Je to štartovací test, od ktorého sa potom môžu odraziť a vzdelávať sa ďalej. Z pohľadu európskeho referenčného rámca ide o úroveň A1-B1. Test má dve časti: počúvanie a čítanie.

TOEIC junior

TOEFL Junior

je takisto štandardizovaný test anglického jazyka určený mladším študentom (SŠ), ktorí potrebujú zmerať aktuálnu úroveň anglického jazyka, aby mohli vycestovať a študovať na zahraničných stredných školách. Skladá sa z troch častí: počúvanie, čítanie s porozumením a znalosť gramatiky. Tento test takisto ponúka objektívnu spätnú väzbu ako pre školy, tak aj pre samotných študentov a ich rodičov, pomocou ktorej môžu presne adresovať ďalšiu výučbu a vlastný progres.
Cena: 58.00EUR + DPH

widaf

WidaF (Deutsch als Fremdsprache in der Wirtschaft)

inými slovami ide o test Obchodnej nemčiny, ktorý meria znalosti nemeckého jazyka v oblasti obchodu a pracovného prostredia. Je široko uznávaný v nemecky hovoriacich krajinách a využívaný najmä pri žiadostiach o zamestnanie (napr. v zdravotníctve), kde je potrebné doložiť objektívnu znalosť nemeckého jazyka pre zahraničných žiadateľov. Skladá sa z troch častí: gramatika a slovná zásoba, počúvanie a čítanie s porozumením.
Cena: 100.00EUR + DPH

tfi

TFI (Test de Française International)

medzinárodne akceptovaný test, ktorý zisťuje Vaše znalosti francúzskeho jazyka opäť najmä z pracovného prostredia a obchodnej terminológie, ako aj v akademickej oblasti pre študentov VŠ, ktorí majú záujem o prácu vo francúzsky hovoriacich krajinách.Test sa skladá z dvoch častí: počúvanie a čítanie s porozumením.
Cena: 90.00EUR + DPH

InfoPoznámka: každý z týchto testov je k dispozícii v papierovej forme s použitím ceruzky. Výsledky testov sú dostupné už do dvoch týždňov. Vystavenie certifikátu ku každému typu testu stojí štandardne celosvetovo 10.00EUR.

V prípade záujmu o absolvovanie niektorého z testov alebo bližšie informácie o testoch a termínoch ich konania nás prosím kontaktujte telefonicky alebo e-mailom skola@anglickaskola.sk Testy je možné objednať si aj pre zamestnancov Vašej firmy, v tom prípade prídu naši administratori priamo k Vám do spoločnosti a testy absolvujete hromadne tam. Informujte sa!