Novinky

Články o Anglickej škole, výučbe a kurzoch angličtiny
Platné od 25.5.2018 V súlade s článkom 13 a súvisiacich Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES („ďalej len nariadenie GDPR“)
Inovatívne riešenia jazykových kurzov pre celé rodiny, aj s babysittingom. Všetky kurzy prebiehajú v centre UNICARE na Poloreckého 3. Pred zápisom do kurzu je potrebné absolvovať vstupné testovanie vašej aktuálnej úrovne (pokiaľ nie ste úplný/á začiatočník/čka).
Ani sa mi nechce veriť, že je to už naozaj 10 rokov, odkedy ANGLICKÁ ŠKOLA prvý krát otvorila dvere svojich učební a pozývala ľudí pozrieť sa, ako funguje vtedy ešte na Slovensku úplne neznáma Callanova metóda – bol to presne február v roku 2004, keď do nej prišli prví študenti. Ja som vtedy síce ešte nebola jej súčasťou, ale viem, že vtedajší majiteľ – teraz môj spoločník pán Miroslav Králik – poriadne zariskoval, keď sa rozhodol otvoriť jazykovú školu, ktorá mala vyučovať touto v tom čase čudnou a až neuveriteľnou metódou :) Vrátil sa zo služobnej cesty v Londýne, kde absolvoval intenzívny kurz práve v Callan School of English a rozhodol sa, že tento spôsob prinesie aj na Slovensko! A tak sme sa stali vôbec prvou jazykovou školou, ktorá začala vyučovať anglický jazyk Callanovou metódou.
Milí rodičia, využite schopnosť svojich detí rýchlo a ľahko sa učiť a prihláste ich do nášho Anglického Detského Tábora. Ide o kombináciu Callanovej metódy a "FUN" aktivít pre deti. Všetko výlučne v angličtine! Ako iste viete, Callanova metóda nie je nudná a preto je veľmi vhodná aj pre deti.
Učíme aj matematiku!

Od roku 2017 sme nadviazali spoluprácu so spoločnosťou TomAcademy. TomAcademy je matematická škola, ktorá dáva žiakom šancu naučiť sa matematiku zábavnejšie a efektívnejšie.

Učíme už aj v PETRŽALKE!

Predstavujeme vám unikátnu spoluprácu, ktorú sme od februára 2015 rozbehli s centrom UNICARE – detským centrom pre deti a rodičov, kde sa o vaše detičky postarajú profesionálne opatrovateľky. S UNICARE sme sa rozhodli vytvoriť pre vás balíky služieb ako pre rodičov, tak aj pre deti: kurzy angličtiny pre mamičky s malými deťmi do 6 rokov s babysittingom, individuálne kurzy angličtiny s babysittingom, kurzy pre vaše deti od 7 do 12 rokov a rôzne ďalšie balíčky – pre viac info kliknite sem. Všetky tieto špeciálne kurzy prebiehajú v centre UNICARE na Poloreckého 3 v Petržalke, s bezproblémovým parkovaním a množstvom priestoru pre vzdelávanie a hru. Prihláste sa ešte dnes!.

Kurzy pre deti - nikde inde sa anglicky nenaučia rýchlejšie!

Pošlite vaše deti k nám a nechajte ich potrápiť sa originálnou Callanovou metódou!

Viete, čo je jazykový audit vašej úrovne angličtiny?

Je to podrobný testing toho, čo všetko aktuálne z angličtiny viete, t.j. aká je vaša pasívna a aktívna angličtina; do akej miery využívate v rozprávaní gramatiku a akou bohatou slovnou zásobou oplývate.

TOEIC: medzinárodný certifikát - veľmi vyhľadávané!

ANGLICKÁ ŠKOLA sa pripojila k celosvetovej sieti testovacích centier inštitútu ETS Global - Educational Testing Service, ktorý celosvetovo sprostredkúva známe akademické testy TOEFL a okrem nich aj testy TOEIC, TOEFL Junior, WidaF a TFI.

Nové učebnice Callanovej metódy

A je to tu! Dlho očakávaná NOVÁ edícia učebníc Callanovej metódy je už na Slovensku a ANGLICKÁ ŠKOLA Vám ju ponúka od Januára 2013 ako prvá na Slovensku.

Vedeli ste, že ...?

Originálna Callanova metóda sa objavila na slovenskom trhu už v roku 2003?

Callanova metóda a jej výhody

Kurzy angličtiny v Bratislave, ktoré ponúka naša jazyková škola, sú zamerané na revolučnú Callanovu metódu.

Kurzy angličtiny v Bratislave

Široká paleta jazykových kurzov, ktoré sú momentálne v ponuke na slovenskom trhu, zahŕňa veľké množstvo rôznych druhov výučby angličtiny, v ktorých nie je ľahké sa orientovať.

Kurzy angličtiny - September 2012

Od septembra 2012 opäť otvára Anglická škola kurzy angličtiny, medzi ktorými sa určite nájde taký, ktorý bude spĺňať vaše predstavy.

Detské tábory - KIDS CAMP 2012

Anglická škola nezabúda ani v lete na našich najmenších a pripravila pre deti, ktoré si chcú zlepšovať angličtinu hravou formou, detské tábory (tzv. KIDS CAMP) v niekoľkých turnusoch.

Kurzy angličtiny zdarma

Za desať hodín môžete doletieť z Bratislavy do Thajska, pozrieť si trilógiu Pána prsteňov, alebo... absolvovať desať hodín angličtiny pre začiatočníkov zdarma toto leto v Anglickej škole!

Letné jazykové kurzy

Letné mesiace zaváňajú všetkým možným – dovolenkou, plážou či relaxom. Prečo sa však nezačať učiť alebo si nezlepšiť svoje jazykové znalosti angličtiny?

Letné tábory

Leto sa blíži a s ním aj letné tábory pre deti. Anglická škola, s.r.o., aj napriek tomu, že to je škola a v lete by mala byť zatvorená, má pre deti pripravených plno hier a zábavy.

Letné tábory a kurzy

Ponúkame Vám letné kurzy angličtiny callanovou metódou a letné denné tábory v Anglickej škole v centre Bratislavy pre Vaše deti.

Callanova metóda v anglickej škole

Anglická škola, s.r.o. ponúka kurzy angličtiny Callanovou metódou.

Letné tábory pre deti

Opäť leto. Opäť prázdniny. Čo s deťmi počas týchto dvoch mesiacov ? Toto je otázka, ktorá prebehne mysľou nejednému rodičovi. Anglická škola tento problém hravo vyrieši.

Kurzy v anglickej škole - Martin Andráši

Je to už približne rok a pol, čo som sa stal lektorom v Anglickej škole. Ako to s odstupom času hodnotím ? Nebudem vôbec preháňať, keď poviem, že to bola skvelá voľba. Stal som sa "hráčom" tímu, ktorý svoju dobrú náladu a profesionálny prístup dennodenne rozdáva študentom od 1.

Kurzy angličtiny a môj pohľad na AŠ

V Anglickej škole učím viac ako pol roka a musím povedať, že som si to tu ako lektorka veľmi obľúbila.

My impressions from Liverpool

When my English School of Languages offered me a stay in Liverpool connected with study of English language, I liked this idea immediately. Because this would be the opportunity to listen to the „live“ English language, to listen what people say.

Jazyková škola pohľadom lektorky
  • Bolo Vaše novoročné predsavzatie naučiť sa konečne po anglicky, ale neviete sa odhodlať?
  • Alebo už večnosť rozmýšľate nad tým, že by sa Vašu angličtinu zišlo oprášiť, no jazykovým školám sa oblúkom vyhýbate?
Branislav Jandek o výučbe callanovou metódou

Tí, čo rozmýšľajú nielen nad učením sa angličtiny, ale hlavne nad jej naučením, by zo svojho uvažovania rozhodne nemali vynechať Anglickú Školu.

Anglická škola očami jej manažéra

Do Anglickej školy som prišla pracovať koncom augusta 2010 a v septembri som nastúpila do pozície School Manager. Keď sa pozriem spätne, veľa sa od tej doby zmenilo a s veľkou radosťou môžem konštatovať, že k lepšiemu.

Angličtina callanovou metódou u nás

Anglická škola je jazyková škola, ktorá ako prvá na Slovensku začala vyučovať pomocou tzv. „Callan Method“.

Nová učebňa v Podunajských Biskupiciach

Chceme byť ešte bližšie k Vám, preto sme otvorili novú vysunutú učebňu v Podunajských Biskupiciach na Estónskej ullici, - informujte sa o kurzoch!