Daniela Pavlovičová

Teacher

Ahojte, volám sa Daniela, ale poväčšine ma ľudia volajú Dadka. Narodila som sa a aj žijem v Bratislave. S angličtinou som sa stretla už v škôlke a neskôr som začala chodiť aj na jazykové kurzy. Nejaké obdobie som chodila na kurz aj k nám do Anglickej Školy a vzápätí na to som vycestovala ako výmenná študentka na Floridu. Strávila som tam krásnych a nezabudnuteľných 10 mesiacov, respektíve celý druhý ročník strednej školy. Bolo ťažké odtiaľto odísť, ale ešte ťažšie sa potom aj vrátiť. Z Ameriky som si vrátane skvelej angličtiny odniesla kamarátov, s ktorými som stále v kontakte a verím, že takéto priateľstvá nám už ostanú celý život.

Keď som sa vrátila, urobila som na mojej škole, Gymnázium Ladislava Sáru, komisionálne skúšky a postúpila do ďalšieho ročníka. V tom období som sa začala zaujímať o výučbu v Anglickej Škole vďaka mojej sestre, ktorá je tiež veľkou súčasťou tímu Anglickej Školy. Moja prvá hodina bola niekedy v novembri 2017 a po jej odučení ma zaplavil pocit šťastia, aký príde vždy po každej hodine, keď mám radosť z toho, že môžem svoju vedomosť z angličtiny posunúť ďalším ľudom.

Okrem študovania a práce obľubujem aj rôzne športy, ktorých som v živote vyskúšala už naozaj veľa. Milujem zvieratá a trávenie času s ľuďmi, ktorých mám veľmi rada. Som veľmi aktívna osoba a vždy musím mať nejakú zábavu a aktivitu okolo seba. Aj preto mi dynamická a komunikatívna výučba v našej Anglickej Škole tak prirástla k srdcu. :)