Lektori jazykovej školy

Vedenie a lektori, ktorí sa starajú o Vaše jazykové vedomosti

Rozhodli sme sa, že vám pravidelne budeme prinášať rozhovory s našimi lektormi, aby ste mali možnosť viac ich spoznať. Nájdete ich na stránke rozhovory s lektormi.

School Manager

Volám sa Karolína Pavlovičová a v Anglickej škole učím už štvrtý rok. Od februára 2015 pôsobím popri učení aj ako School Manager-ka. Práca ma veľmi baví a beriem ju zároveň aj ako svoje hobby, pretože učenie sa jazykov by som tiež mohla nazvať svojím hobby.

Head teacher, office assistant

Ahojte, volám sa Alexandra Stašková a narodila som sa v Bratislave. Mám 21 rokov a približne tak dlho sa učím aj angličtinu. Súčasťou tímu Anglickej Školy som od roku 2015 a smelo môžem vyhlásiť, že je to to najlepšie, čo ma mohlo v živote postretnúť.

Senior Teacher

V Anglickej škole pôsobím už piaty rok ako Senior lektor a dva roky som pôsobil aj ako School Manager. 

Svoju angličtinu som piloval najprv v jazykovej škole v Šali, ale ako 16-ročnému mi rodičia umožnili zúčasniť sa výmenného pobytu v USA v štáte Illinois. 

Senior Teacher

Lektorom Anglickej Školy som už tri roky, čo aj prezrádza moju radosť z učenia a zo skvelého kolektívu, ktorý je v Anglickej Škole. Práca s ľuďmi ma vždy bavila aj napriek tomu, že môže byť niekedy ťažšia ako ktorákoľvek iná práca.

Senior Teacher

Ahojte! Volám sa Fany a už dva roky pracujem pre skutočne najlepšiu Anglickú školu. Niečo o mne a o mojom pôsobení v nej sa Vám pokúsim priblížiť v nasledujúcich riadkoch.

Senior Teacher

Vzťah k anglickému jazyku som si vybudovala ešte v detstve na súkromných hodinách s lektormi. Absolvovala som mnohé jazykové pobyty vo Veľkej Británii.  Počas štúdia na bilingválnom gymnáziu v Bratislave som vyhrala niekoľko súťaží v anglickom jazyku ako napríklad celoslovenské kolo Speaker’s Corner.

Senior teacher

Ahojte, som Adam. Študujem evanjelickú teológiu na Univerzite Komenského v Bratislave. Mám 21 rokov, dve sestry a škrečka. Vo svojom voľnom čase sa venujem hre na rozličné hudobné nástroje, konkrétne gitaru, klavír, flautu, bicie, bas gitaru a triangel. Tak isto aj spievam, už asi od malička.

Senior teacher

Volám sa Andrea Víglaská. Absolvovala som Právnickú fakultu UK v Bratislave. Pôsobím ako právnička v oblasti štrukturálnych fondov EÚ. Zaujímam sa o spoločenskú etiketu a biznis protokol a v budúcnosti by som sa tejto problematike chcela venovať profesionálne. Mám rada knihy, tanec a New York.

Senior teacher

Pochádzam z východnej časti našej malej krajiny, konkrétnejšie z Popradu. Tam som aj strávil svoju skorú mladosť, než som začal cestovať po svete. Vďaka rodičom som mal tú možnosť stráviť určitý čas v zahraničí. Kuvajt(Kuvajt), Chorvátsko(Zahreb), Slovinsko(Kranj) či Turecko(Ankara)sa stali na pár rokov mojím prechodným domovom.

Senior teacher

Ahojte! Volám sa Petra a na Univerzite Komenského študujem odbor prekladateľstvo-tlmočníctvo v jazykoch angličtina a španielčina. Angličtina je mojou veľkou záľubou a nie je teda náhoda, že sa jej venujem full-time, a to v práci, v škole, ale aj vo voľnom čase (knihy, hudba, filmy, seriály).

Senior Teacher

Po základnej škole a siedmich rokoch nemčiny som sa prihlásila na Gymnázium Jura Hronca (anglický bilingválny program) v Bratislave, s heslom: koľko jazykov vieš, toľkokrát si človekom.

Teacher

Ahojte! Volám sa Adriána, mám 17 rokov. Zatiaľ ešte študujem na gymnáziu, som v maturitnom ročníku.  Pravdepodobne som najmladšou členkou nášho lektorského tímu. V Anglickej škole som začala učiť iba nedávno, no v užšom kontakte som s ňou už nejakú tú dobu.

Teacher

Som Saša a s angličtinou som v užšom kontakte už takmer od plienok. Chodila som do škôlky so zameraním na výučbu cudzích jazykov a aj na základnej škole som navštevovala výberovú triedu s rozšírenou výučbou anglického jazyka.

Teacher

Moje meno je Andrej Batyás, mám 20 rokov a pochádzam zo stredného Slovenska z malebnej dediny Utekáč J Vyštudoval som na Bilingválnom Evanjelickom gymnáziu v Tisovci, kde som intenzívne študoval anglický jazyk hlavne v americkej angličtine.

Teacher

Volám sa Barbora a pochádzam z Bratislavy. K angličtine som sa dostala už na základnej škole, no naplno som sa jej začala venovať až na bilingválnom gymnáziu, kde som v nej mala všetky predmety a ukončila som ho aj so štátnou skúškou z anglického jazyka.

Teacher

Ahojte, volám sa Barbora, ale väčšina kamarátov a známych ma volá Baška. Pochádzam z malého, ale krásneho mesta Bardejov na východnom Slovensku a v súčasnosti študujem medicínu na Lekárskej fakulte v Bratislave. V roku 2016 oslavujem svoje 23. narodeniny.

Teacher

Narodil som sa na začiatku 90. rokov 20. storočia v stredoslovenskom meste Žiar nad Hronom, ktoré sa ničím nelíši od iných miest na Slovensku. To však nemení nič na tom, že to bolo skvelé miesto na strávenie detstva a dospievanie.

Teacher

Volám sa Kristína a pochádzam z Modry. Momentálne študujem učiteľstvo anglického jazyka, čiže práca lektorky pre mňa nie je iba nejakou brigádou, ale ma náramne baví a dáva mi potrebnú prax do budúceho zamestnania.

Teacher

Ahojte, moje meno je Martin, pochádzam z Liptova a angličtina bola od malička mojou veľkou záľubou. Ako malý som pozerával rozprávky po anglicky, hrával sa rôzne hry, a s vekom som s ňou bol v kontakte stále viac, až to prešlo do bodu, že občas v hlave premýšľam po anglicky.

Teacher

Ahojte, volám sa Michal a mám vyše 21 rokov. K môjmu fyzickému zjavu aspoň toľko, že s mojími dvoma metrami som spomedzi kolegov asi najvyšší.  Preto už beriem ako samozrejmé, keď sa ma niekto opýta či teda hrávam ten basketbal. A ja odpoviem, že hrával som, 9 rokov môj život nebol pomaly o ničom inom.

Teacher

V Anglickej škole učím od leta 2013 a mimo toho študujem angličtinu a španielčinu na Univerzite Komenského spolu s pár kolegami. Angličtinu som sa začala učiť až na strednej škole a dovtedy som ju z duše nenávidela - čo je to za jazyk, kde sa každé slovo číta inak? A to ich r, a th a w!

Teacher

Volám sa Oto a pochádzam z Trenčína. Angličtina mi učarovala niekedy v druhej polovici základnej školy. S príchodom internetu som si pomaly začal uvedomovať, aké množstvo informácií sa tam vonku nachádza v inom jazyku. Knihy, filmy, seriály, z ktorých som objavil čaro rôznych prízvukov a dialektov.

Teacher

Volám sa Patrik Šavel. Mám 22 rokov. Pochádzam z malého mesta na Liptove – z Ružomberka. Teraz ale bývam v Bratislave, kde študujem na Univerzite Komenského na Filozofickej fakulte, kde sa venujem prekladu a tlmočeniu v Anglickom a Španielskom jazyku.

Teacher

Volám sa Sabina, mám 19 rokov a pochádzam z Bratislavy. S Anglickou Školou som sa stretla už dávno, ako žiačka základnej školy som sem chodila na doučovanie, avšak od 2016 patrím do tímu lektorov.

Teacher

Ahojte, volám sa Sima, mám 19 rokov a pochádzam z Modry. V našej Anglickej škole učím už druhý rok, predtým som ju sama ako študentka navštevovala.

Práca ma veľmi napĺňa, či už kvôli vám ako študentom, ale aj kvôli skvelému kolektívu, ako v Bratislave, tak aj v Pezinku.

Teacher

Ahojte, volám sa Timo a pochádzam zo Zvolena. Študoval som sa Evanjelickom gymnáziu v Tisovci, momentálne som na vysokej a študujem na FSEV UK. V minulosti som vycestoval na rok do Spojených štátov a s angličtinou som sa stretával aj na gympli. Mám rád hudbu, filmy, knihy a prírodu, a tiež rád posilujem.