Prípravné kurzy na maturitu z angličtiny

Potrebujete pomôcť pri prípravách na maturitu?
KurzStupeňDeňHodinaTrvaniePočet hodínCena
MAT031.5Ut/Št14:45 – 16:00Január - Apríl 201550 (2x1,5h)300,00EUR (6,00€/h)
Cena je platná pri min. počte študentov 5
KurzStupeňDeňHodina TrvaniePočet hodínCena
MAT031.5Ut/Št14:45 – 16:00Január - Apríl 201550 (2x1,5h)300,00EUR (6,00€/h)
Cena je platná pri min. počte študentov 5

Šikovní a skúsení lektori z Anglickej školy® Vás pripravia presne tak, ako to k maturitným skúškam z angličtiny potrebujete.

Kurzy angličtiny pre maturantov sa skladajú z dvojhodinových blokov. Prvá všeobecná hodina je vyučovaná Callanovou metódou, ktorá Vás pripraví pohotovo komunikovať a reagovať pri maturitnej skúške. Druhá hodina je venovaná podrobnej príprave na Vaše maturitné témy.

Špecializované prípravné kurzy pre maturantov sa otvárajú podľa záujmu! Ak je Vás minimálne 6 a chceli by ste vytvoriť jednu skupinu v konkrétnom čase a dňoch, ktoré si s nami dohodnete, sme tu pre Vás. Informujte sa v kancelárií.

 

Chystáte sa po maturite ísť ďalej študovať alebo pracovať do zahraničia?

Pri zápisoch testujeme úroveň angličtiny aj budúcich maturantov. Prichádzame na to, že naši maturanti veľakrát nevedia pohotovo reagovať v angličtine, a že majú skôr pasívne znalosti anglického jazyka, než aktívne, ktoré by v praxi potrebovali mať!

Naši lektori sami cestovali a dlhodobo pôsobili v Anglicku, USA, Kanade, Austrálií a iných anglicky hovoriacich krajinách. Majú reálne skúsenosti s angličtinou a pripravia aj Vás na cestu do zahraničia.