O škole, metóde a výučbe angličtiny u nás

Profil jazykovej školy a jej pôsobenie

Anglická škola® je registrovaná obchodná značka, ktorá ako jediná ručí za originálnu výučbu angličtiny Callanovou metódou na Slovensku. Bola to práve naša jazyková škola, ktorá ako prvá priniesla túto overenú a efektívnu metódu z Londýna a začala ňou vyučovať na Slovensku.

Nezáleží na tom, ako dobre vie študent po anglicky, alebo ako dlho sa doteraz učil. Callanova metóda má 12 úrovní náročnosti pre všetkých záujemcov, ktorí sa potrebujú v angličtine rozrozprávať. Aby si študenti zvykli na reálnu angličtinu v praxi, každú hodinu učí iný lektor a rozpráva sa rýchlo!

Anglická škola® stavia svoj úspech predovšetkým na profesionálnom, ale pritom priateľskom prístupe ku svojím študentom. Od roku 2003 úspešne vyučuje angličtinu ako cudzí jazyk, súkromných ako aj firemných klientov z Bratislavy. Škola ponúka verejné kurzy angličtiny vo svojich priestoroch, súkromnú individuálnu face-to-face výučbu alebo firemné hodiny priamo u klienta.

Dobré meno sa šíri samo. O veľkom záujme o výučbu angličtiny Callanovou metódou hovorí fakt, že Anglická škola® od roku 2004 úspešne prevádzkuje pobočku v Prahe, od roku 2008 aj v Pezinku.

Ako jediná jazyková škola na Slovensku ponúka odborné kurzy angličtiny priamou Callanovu metódou pre účtovníkov, podnikateľov a inžinierov. Tieto kurzy boli pripravené v spolupráci s odborníkmi z oblasti firemného účtovníctva a stavebného inžinierstva. Anglická škola® tlačí vlastné učebnice a nahráva vlastné CD zvukové materiály, ktoré študenti automaticky dostávajú v cene kurzu.

S firemnou kultúrou školy sú spokojní nielen študenti, ale aj samotní lektori školy. Kvalifikovaný team lektorov pôsobí v škole dlhodobo. Lektori Anglickej školy® majú medzinárodné skúsenosti s používaním a výučbou angličtiny, keďže všetci pôsobili v Anglicku, USA, Kanade či Austrálii.

„S nami už nebudete musieť začínať znova“ hovorí o spokojnosti študentov, ktorí po absolvovaní kurzov už nikdy nebudú začínať znova, ale pokračujú v učení sa angličtiny a odporúčajú Anglickú školu® ďalej svojím známym.

Príďte sa presvedčiť sami, prvú hodinu má každý študent angličtiny u nás zdarma!

Anglická škola® vs. iné školy

Callanova metóda je vo svete uznávaná a úspešne funguje už vyše 30 rokov. Ide o priamu metódu výučby angličtiny, ktorou sa učíte predovšetkým rozprávať, ale aj čítať a písať.

Ako jediná jazyková škola na Slovensku dodržiavame všetky pravidlá Callanovej metódy!

Výhody výučby v Anglickej škole®:

• Ako jedna z mála škôl sme oficiálne akreditovaní Callan Method Organisation v Londýne
  • Callanova metóda má 12 úrovní, tzv. „stage-ov“
  • Učíte sa rozpoznávať rôzne prízvuky angličtiny (americký, britský), naši lektori sa počas kurzu striedajú
  • Hodina trvá netradične 50 minút, maximálne 8 študentov v triede
  • Disponujeme klimatizovanými učebňami, avšak nemáme problém prísť aj priamo za Vami do Vašich firemných alebo súkromných priestorov
  • Mladý a stabilný kolektív lektorov, ktorý Vás určite nudiť nebude.
  • Možnosť zapísať sa do prebiehajúceho kurzu alebo rovno do vyšších stage-ov kedykoľvek počas roka
  • Možnosť prihlásiť sa na individuálnu alebo firemnú výučbu, kedykoľvek počas celého roka
  • Výučba v Bratislave a v Pezinku

Celosvetovo uznávaný a efektívny spôsob výučby anglického jazyka

Callanova metóda funguje na princípe častého opakovania fráz po lektorovi vo vetách, ktoré sa nachádzajú v knihe. Táto metóda z počiatku nemusí sedieť každému. Je to revolučný prístup k učeniu sa angličtiny a s tým je potrebné rátať už od prvej hodiny.

Naši lektori sú špeciálne školení na výučbu Callanovou metódou, preto im dôverujte a nechajte sa nimi viesť. Ich cieľom nie je zmiasť Vás rýchlym rozprávaním a skákaním Vám do reči, práve naopak – už od prvej hodiny v začiatočníckom stage-i vás učia vnímať anglický jazyk rýchlo a komplexne. Rýchlosť hovoreného slova je kompenzovaná mnohými opakovaniami.

Pretože, čím viac krát frázu vyslovíte, tým dlhšie si ju budete pamätať!

Metodika výučby je rozhodujúca, nie škola ktorá túto metódu učí!

Nižšia cena kurzov nemusí zaručiť účinnosť a rýchlosť výučby cudzieho jazyka. Prečo teda strácať čas? Anglická škola® dodržiava počty hodín jednotlivých úrovní a rozrozprávať anglicky Vás naučí skôr ako sa nazdáte. K nahliadnutiu máme aj videonahrávky hodín z Londýna v škole Robina Callana, tvorcu tejto priamej metódy.

Naša výučba angličtiny je akreditovaná Callan Method Organisation v Londýne .