O škole, metóde a výučbe angličtiny u nás

Desiatky kurzov v každom období už na troch pobočkách!

Profil jazykovej školy a jej pôsobenie

Anglická škola® je registrovaná obchodná značka, ktorá ako jediná ručí za originálnu výučbu angličtiny Callanovou metódou na Slovensku. Bola to práve naša jazyková škola, ktorá ako prvá priniesla túto overenú a efektívnu metódu z Londýna a začala ňou vyučovať na Slovensku.

Nezáleží na tom, ako dobre vie študent po anglicky, alebo ako dlho sa doteraz učil. Callanova metóda má 12 úrovní náročnosti pre všetkých záujemcov, ktorí sa potrebujú v angličtine rozrozprávať. Aby si študenti zvykli na reálnu angličtinu v praxi, každú hodinu učí iný lektor a rozpráva sa rýchlo!

Anglická škola® stavia svoj úspech predovšetkým na profesionálnom, ale pritom priateľskom prístupe ku svojím študentom. Od roku 2003 úspešne vyučuje angličtinu ako cudzí jazyk, súkromných ako aj firemných klientov z Bratislavy. Škola ponúka verejné kurzy angličtiny vo svojich priestoroch, súkromnú individuálnu face-to-face výučbu alebo firemné hodiny priamo u klienta.

Dobré meno sa šíri samo. O veľkom záujme o výučbu angličtiny Callanovou metódou hovorí fakt, že Anglická škola® od roku 2004 úspešne prevádzkuje pobočku v Prahe, od roku 2008 aj v Pezinku.

Ako jediná jazyková škola na Slovensku ponúka odborné kurzy angličtiny priamou Callanovu metódou pre účtovníkov, podnikateľov a inžinierov. Tieto kurzy boli pripravené v spolupráci s odborníkmi z oblasti firemného účtovníctva a stavebného inžinierstva. Anglická škola® tlačí vlastné učebnice a nahráva vlastné CD zvukové materiály, ktoré študenti automaticky dostávajú v cene kurzu.

S firemnou kultúrou školy sú spokojní nielen študenti, ale aj samotní lektori školy. Kvalifikovaný team lektorov pôsobí v škole dlhodobo. Lektori Anglickej školy® majú medzinárodné skúsenosti s používaním a výučbou angličtiny, keďže všetci pôsobili v Anglicku, USA, Kanade či Austrálii.

„S nami už nebudete musieť začínať znova“ hovorí o spokojnosti študentov, ktorí po absolvovaní kurzov už nikdy nebudú začínať znova, ale pokračujú v učení sa angličtiny a odporúčajú Anglickú školu® ďalej svojím známym.

Príďte sa presvedčiť sami, prvú hodinu má každý študent angličtiny u nás zdarma!