Letné detské tábory

Ponuka denných letných táborov v roku 2012

letné tábory pre deti

Leto sa blíži a s ním aj letné tábory pre deti. Anglická škola, s.r.o., aj napriek tomu, že to je škola a v lete by mala byť zatvorená, má pre deti pripravených plno hier a zábavy. V letných detských táboroch  nechýbajú ani úžasní lektori, s ktorými majú deti o zábavu postarané. V Anglickej škole spájame výučbu s hrou a tím vytvárame vhodné prostredie pre dieťa na zdokonalenie si svojich znalostí v anglickom jazyku, či už pre začiatočníkov alebo pokročilých. Výučba v Anglickej škole funguje na princípe priamej metódy, ktorou sa dokážu naučiť po anglicky za štvrtinový čas. Medzi jednotlivými hodinami sú zahrnuté prestávky, počas ktorých deti dostávajú občerstvenie. Program pre deti je rôznorodý. V blízkosti  sa nachádza Medická záhrada, kde sa deti hrajú loptové a iné hry, počas ktorých využívajú anglický jazyk. Keďže letný detský tábor je denný, po týchto aktivitách si rodičia vyzdvihnú deti a pripravia sa na ďalší deň plný zábavy.

Pohľad lektora na detské letné tábory

Letný tábor pre deti 2011 bol mojim prvým táborom a bola to zaujímavá skúsenosť .  Ako lektora, čo má rád prácu s deťmi, ma to veľmi bavilo a spolu sme mali „fun time“. Mne osobne sa veľmi páči forma výučby, ktorá je spojená s hrou. Touto formou je vytvorená harmónia a dieťa ani neregistruje, že sa vlastne vzdeláva. Deti sú rôznych vekových kategórii, ale aj napriek tomu dokážu spolu s lektorom vytvoriť dokonalý team. Svojim priateľom by som tento letný tábor pre deti odporučil. Je to výborný oddych pre deti aj rodičov.