Kurzy angličtiny

"S nami už nebudete musieť začínať znova"
Ponuka kurzov

Štandardné kurzy Callanovej metódy v Anglickej škole® prebiehajú zväčša 2 až 3x týždenne po jednej hodine (50min).

Počas jedného roka sú rozdelené na tri celky: september - december, január - apríl, máj - jún. Počas leta prebieha u nás letná výučba, ktorá má iný charakter ako počas roka a síce: kurzy sú kratšie a intenzívnejšie v trvaní od 1 do 2 týždňov. V júli a v auguste si môžete prísť zopakovať, čo ste sa počas roka naučili do tzv.opakovacích kurzov v jednotlivých stage-och Callanovej metódy alebo si vyskúšať intenzívny kurz pre začiatočníkov, ktorý má spolu 11 hodín a prejdete ho za dva týždne. Pokiaľ je vaša angličtina na konverzačnej úrovni (úroveň B1 a vyššie), je dobré využiť letné obdobie na čisto konverzačné kurzy, kde celú hodinu hovoríte na rôzne letné aj neletné témy :-)

Tam si overíte účinky Callanovej metódy na vlastnej koži. Pre deti máme počas leta pripravené Detské denné tábory v trvaní 1 týždňa.

Half-Half kurzy

Anglická škola® sa zameriava prevažne na výučbu angličtiny Callanovou metódou, avšak zo skúsenosti vieme, že pokročilejší študenti majú postupne chuť a požiadavku voľne konverzovať, aby si mohli precvičiť to, čo sa na predošlých hodinách Callanovej metódy naučili. Preto sme ako prví na Slovensku pred pár rokmi vytvorili tzv. Half-Half kurzy, ktoré kombinujú Callanovu metódu s klasickými konverzáciami na rôzne praktické témy alebo s gramatickými časťami, kde si študenti na vetách a mini dialógoch trénujú jednotlivé gramatické javy, ktoré sa už predtým naučili.

Half-Half kurzy sa stali medzi našimi študentmi veľmi obľúbenými a preto ich často zaraďujeme do učebného plánu. V ponuke kurzov ich máte označené pojmom "Half-Half".

Prihlásiť sa

Aktuálna ponuka kurzov

Kurzy angličtiny Bratislava - Cukrová Ceny sú uvádzané vrátane DPH
Kód kurzuStageDeňHodinaTrvaniePočet hodínCena